Historia Sukcesu

Historia Sukcesu #7

Jaka była Twoja główna motywacja do schudnięcia?

Chciałam się lepiej czuć we własnej skórze. Dodatkowa waga bardzo mi ciążyła i byłam przygnębiona. Nienawidziłam patrzeć na siebie.
Co zdecydowało, że przyłączyłaś się do Weight Watchers?

Myślałam o przyłączeniu się do nich przez dłuższy czas. Może ze dwa lata. Ćwiczyłam cały czas, ale waga nie spadała. Wydawało mi się, że skoro ćwiczę, to mogę jeść wszystko, co chcę.
Myliłam się. Nawet uczestnicząc w trzech lekcjach kickboksingu w tygodniu i z osobistym trenerem ćwicząc dwa razy w tygodniu waga nie spadała. Widziałam, że kilku z przyjaciół dołącza do tego programu i odnosili sukces, więc się przyłączyłam. W końcu nauczyłam się kontrolować samą siebie.
Co pozwoliło Ci się trzymać tego programu?

Planowanie: Planuj posiłki naprzód.
Zawsze miałam grillowanego kurczaka, owoce, świeże warzywa w lodówce. To pozwoliło mi bardzo szybko przygotować posiłek. Pozwalało mi unikać podjadania niezdrowych przekąsek itp. Zawsze też miałam przy sobie (np. w pracy) jakieś zdrowe przekąski.

Ważenie jedzenia: Na obiad warzyła wszystko na wadze. To moja najlepsza przyjaciółka.
Wykorzystywałam też aplikację na mojego iPhona, żeby śledzić wszystko, co jem. To bardzo ułatwia sprawę i czyni wszystko dużo łatwiejsze.

Jaka jest największa różnica, którą zauważyłaś po schudnięciu?

Czuję się bardzo dobrze ze sobą. Nigdy nie przypuszczałam, że zrzucę tyle nadwagi. To osiągnięcie pozwoliło mi być pewną siebie. Teraz dobrze czuję się we własnej skórze.
Jaką radę możesz dać tym, którzy chcą dołączyć się do WW?

Zrób to! Śledź wszystko, co jesz i dobrze wybieraj, jeśli chodzi o jedzenie. Zastanów się, dlaczego jesz… czy z głodu, czy ze znudzenia. MYŚL zanim zjesz. Jedz rozważnie.
Masz jakieś motto, które Ci przyświecało Ci podczas odchudzania?

Co jesz po kryjomu, widzą wszyscy!

Polecam Ci:

snoril sklep I lutenea forum I grow ultra ulotka I ravestin suplement diety

Dodaj komentarz